مخزن گالوانیزه

مخزن گالوانیزه

مخزن گالوانیزه

Blog Article

همچنین، مدل‌هایی که در محل ساخته شده‌اند (مونتاژ کارخانه) نیز ممکن است با مشکلات حمل و نقل به محیط پروژه مواجه شوند

..در ابعاد ۱۰۰لیتر تا ۵۰۰۰۰۰ هزار لیتر، در حال فعالیت می باشد. 

این مخازن از مقاومت بالایی در برابر خراش و سایش برخوردارند و از قیمت مناسبی برخوردارند که باعث جذب تقاضای بیشماری برای خرید آنها شده است. همچنین، این تانکرها دارای مقاومت ضربه‌ای بالا و عدم رسوب پذیری هستند. نصب و اجرای آنها بسیار ساده است و برخی از مدل‌ها به طور طبیعی ضدعفونی هستند، بنابراین نیازی به اضافه کردن مواد شیمیایی برای ضدعفونی ندارند.

با بیش از ۳۰سال سابقه در تولید و عرضه انواع مخازن آب گالوانیزه و سیاه در ابعاد مختلف، انواع مخازن زمینی صنعتی، مخزن تحت فشار، مخزن دوجداره ،مخزن زیر پله ، کویلدار چهارگوش، مخازن پمپ بنزین و پالایشگاه ها، مخزن های هوایی و زمینی، مخازن چرخدار و ماشینی ، مخازن حمل سوخت گازوئیل، مخازن  نفت ، مخازن زمینی از ۱۰۰۰لیتری تا ۳۰۰۰۰۰هزار لیتری گالوانیزه، مخازن حمل شیر و .

این تانکر ها برای ذخیره و نگهداری آب سالم آشامیدنی برای مدت طولانی در ویلاها، باغ ها و منازل مورد استفاده قرار می گیرند.

با توجه به اینکه این حجم از مخزن گالوانیزه فروش بیشتری نسبت به بقیه مخازن دارد  در مجموعه صنایع فلزی میثاق  علاوه بر اینکه دارای قیمت مناسب و ارزنده می باشد از کیفیت عالی و مرغوبی نیز برخوردار می باشد. 

آیا مخازن گالوانیزه مناسب برای ذخیره‌سازی مواد شیمیایی هستند؟

از این رو تمامی محصولات تولید شده توسط این مجموعه از کیفیت بالایی برخوردار می باشند.

قبل از هرچیز نوع و حجم مخزن گالوانیزه توسط  مشتری قیمت مخزن گالوانیزه باید مشخص شود. ساخت مخزن گالوانیزه در محل نصب یا کارگاه صنعتی به درخواست مشتری می باشد. محل نصب مخزن گالوانیزه نسبت به ابعاد آن باید بررسی شود. قدرت و حجم مخزن نسبت به مواد داخل آن باید مورد ارزیابی قرارگیرد. عمودی یا افقی بودن مخزن گالوانیزه نسبت به حجم مواد و کاربرد آن بستگی دارد.

تومان۹۵,۰۰۰,۰۰۰ افزودن به سبد خرید مقایسه مشاهده سریع افزودن به علاقه مندی ها مخزن آب ۱۰۰۰۰ لیتری گالوانیزه

مخازن گالوانیزه تحت فشار اصولاً برای ذخیره‌سازی آب به کار نمی‌روند. بلکه به عنوان تانکرهایی برای ذخیره‌سازی گازها و سیالات خاص مورد استفاده قرار می‌گیرند. البته، مخزن گالوانیزه تحت فشار ممکن است به عنوان یک جزء از دستگاه‌های صنعتی و مکانیکی هم به کار رود.

و… طراحی و ساخته می شود. بسته به نوع پروژه، نیاز خریدار، نوع نصب دفنی یا غیردفنی، متراژ خالی محیطی و …، انتخاب هر یک از این فرم ها میتواند انجام گیرد.

تانکر های گالوانیزه دارای مقاومت بالایی در برابر تغییرات آب و هوایی به خصوص رطوبت بالا می باشند، بنابراین می توانند در مناطقی که رطوبت بالایی دارند، مورد استفاده قرار بگیرند.

استفاده از گالوانیزه گرم در سطح بدنه این تانکر ها، سبب افزایش مقاومت این تانکرها می شود و این تانکر ها می توانند به عنوان منابع خوبی برای ذخیره و نگهداری آب سالم آشامیدنی، برای مدت طولانی و بدون تغییر مورد استفاده قرار بگیرند.

Report this page